UITNODIGING EM DAG zaterdag 12 mei 2018

bij de Japanse Esdoornkwekerij van Dick van der Maat in Boskoop van 10:00 tot 16:00


De gelegenheid voor EM gebruikers, fanaten, liefhebbers, leken, makers, verspreiders en drinkers om geïnspireerd te raken, te inspireren, informatie op te doen, informatie uit te wisselen en even stil te staan bij de miljarden helpers die Prof. Higa een Earth Saving Revolution noemt, want is er iets wat niet op te lossen is met Effectieve Micro-organismen?

12 Mei is alweer de 12de EM dag, een feestelijke gelegenheid. Komt u dit jaar ook (weer)? U bent van harte welkom in de met EM ondergedompelde Japanse Esdoorn kwekerij van Dick van der Maat. Dick’s biologische acer kwekerij is een bijzonder pareltje in Boskoop, het epicentrum van de uitgebreide sierteelt.

Deze gezellige zaterdag begint om 10:00 en heeft een uitloop tot 16:00.

De toegang, de koffie en de thee, de informatie, de gezelligheid en het weer is allemaal gratis.

Lees meer voor het hele programma >

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *