Groene Markt bij de Groene Belevenis op 21 april

Kwekerij Heinen ( www.heinen-siergrassen.nl) staat op het volgende evenement met EM!

Het Struintuinseizoen gaat weer van start! Zaterdag 21 april is de Struintuin open en kan er weer naar hartenlust gestruind worden. Er zijn activiteiten voor het hele gezin zoals broodjes bakken boven het kampvuur, natuurschatten zoeken, braakballen pluizen of zaadbommetjes maken.

Natuurlijk kun je ook gewoon gluren bij de ooievaar, waterdiertjes uit de poel vissen, op zoek naar kriebeldiertjes, hutten bouwen in het takkenbos, waterpompen bij de beek en in de modderkeuken de heerlijkste moddersoep maken. Dit jaar wordt ook een markt georganiseerd met informatie over een groene en duurzame leefstijl, als afsluiting van onze campagne Doe De Duurzame 13.

De entreeprijs is € 2,50 per persoon. (Let op, je kunt alleen contant betalen) Kinderen tot en met 2 jaar betalen geen entree.

De tuin en markt zijn open van 13.00 – 16.30 uur.
De Struintuin ligt achter De Groene Belevenis,
Hamersveldseweg 107 in Leusden.

Kom bij voorkeur op de fiets. Honden zijn helaas niet toegestaan in de tuin.
http://degroenebelevenis.nl/page/6971/opening-struinseizoen-en-groene-markt.html
Contact over EM: Tel. 0651067520

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *