EM-X Gold bij herstel van enkelbreuken

      Geen reacties op EM-X Gold bij herstel van enkelbreuken
Een bijzonder voorbeeld van het zelfhelende vermogen van EM-X Gold:
Een meneer uit Griekenland die regelmatig EM-X Gold en EM-drink bestelt, vertelde ons hoe EM-X Gold zijn vrouw heeft geholpen:
Vorig jaar zomer brak zij haar beide enkels en artsen vertelden haar dat ze 6 tot 8 weken na de operatie niet zou kunnen lopen/staan. Zij besloot om elke dag 50 ml EM-X Gold te drinken (naast haar medicijnen) en na 17 dagen kon zij, met hulp van haar man en met orthopedische schoenen, staan en lopen. Sindsdien hebben zij het lopen verder opgebouwd en nu lopen zij dagelijks elke ochtend om 05:00 uur naar de kerk, 17 kilometer verderop (in 2,5 uur). Ook tijdens corona zijn zij door EM-X Gold te drinken, gezond gebleven.
Het is duidelijk dat deze familie EM-fans voor het leven zijn, en proberen zoveel mogelijk mensen te enthousiasmeren.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *