EM Probioticum, goedgekeurd voor menselijke consumptie, verwacht in Nederland!

In onze berichten van vorige week stond dat er een EM-A variant goedgekeurd was voor menselijk gebruik in Duitsland. Wij hebben nagevraagd bij Agriton en zij bevestigden dat zij ook met een EM-A verpakking komen die geschikt en goedgekeurd is voor menselijk gebruik als probioticum. De verwachting is dat het beschikbaar zal zijn in het begin van volgend jaar. Zodra wij een exacte datum hebben vernemen jullie dat in onze wekelijkse nieuwsbrief.

3 thoughts on “EM Probioticum, goedgekeurd voor menselijke consumptie, verwacht in Nederland!

  1. admin

   Beste Wiske,

   We hebben uw emailadres toegevoegd aan ons bestand. U krijgt dan regelmatig een nieuwsbrief in uw INBOX.

   Met vriendelijke groet, Sattwa

   Reply

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *