De Groene Dag

      Geen reacties op De Groene Dag

EM verkoop punt in Soest, evenementen: https://www.heinen-siergrassen.nl/

De Groene Dag
Datum: zondag 27 mei 2018 – van 11:00 tot 16:00
Locatie: Het Groene Huis, Schothorsterlaan 21, Amersfoort
Prijs: gratis

De Groene Dag – Een leuke dag voor jong en oud!
Een dag vol activiteiten over en in de natuur. Er is een markt met meer dan 40 duurzame kramen en bezoekers kunnen in de oudheid duiken op de Middeleeuwse boerderij. Kom op de Groene Dag zien, horen, proeven, uitproberen, ruiken en beleven… Een leuke doe-dag voor het hele gezin én een inspirerende netwerkdag voor groene organisaties en bedrijven!

een gezellige markt * inspiratie op het gebied van natuur, groen en duurzaamheid * (kinder) activiteiten * levende historie* boerderij dieren* bijenhuis* natuurspeeltuin * muziek * biologische lekkere hapjes en drankjes
https://www.hetgroenehuisamersfoort.nl/agenda/de-groene-dag
Contact over EM: Tel. 0651067520

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *