Bokashi-actie Taribusk Kuna festival 2018 wederom een groot succes

Ook deze editie van het Taribush Kuna Festival in Dwingeloo was weer een groot succes. Tijdens dit alternatieve festival zijn bij de diverse foodtrucks en de centrale keuken bijna 175 kg organisch afval opgehaald.

Net als voorgaande jaren wordt hiervan bokashi gemaakt, die vervolgens gebruikt wordt in de kwekerij van Marc-o-biotica in Hemrik. Hierop kweken wij de groente voor komend jaar (tijdens de opbouw van het festival wordt hiermee gekookt voor de vrijwilligers).

Anders dan vorig jaar heb ik al tijdens het inzamelen de Bokashi-starter toegevoegd. Door het warme weer begon het fermentatieproces meteen. Na 3 weken was het geheel gefermenteerd en is de bokashi meteen in de grond verwerkt.

Door het warme weer was de Bokashi zeer snel klaar, meteen in de grond verwerkt.  Zodat het zijn werk kan doen.

Eet smakelijk!!! en tot volgend jaar.

Bron: https://www.marc-o-biotica.nl/bokashi-actie-taribusk-kuna-festival-2018-wederom-een-groot-succes/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *